КУЛЬТУРА ТА ДОЗВІЛЛЯ

ЛАСКАВОПРОСИМО

В кожної людини є своя мрія. Завітавши до нас в ресторан “Земля мрії”, Ваша мрія збудеться, Ви полинете в незабутні відчуття атмосфери, що панує і розташовує до відпочинку.

Завітавши до нас, Вас зустрінуть привітливі офіціанти і запропонують страви, приготовлені вмільцями кухарями. Фірменою стравою є “М’ясо по-Ковалівські”, яке готується з молочного теляти Абердино-ангуської породи, що вирощує Агрофірма “Світанок”. Меню ресторану включає страви на різний смак.

Ресторан працює з травня 2004 року. Відвідувачі можуть відпочити в банкетному залі, для романтичного відпочинку на Вас чекає зал на другому поверсі. Для любителів східного стилю відкриті двері VІР-залів. На протязі відпочинку Вас супроводжуватимуть чарівні мелодії професійної музики, а також Ви зможете завітати до більярдного залу.

Піцерія “Dream Land” в перекладі на українську мову – “Земля мрії”, розташована в селі Ковалівка Васильківського району Київської області. Свою діяльність розпочала з листопаду 2003 року.

Піцерія налічує два зали. В затишному залі з прекрасним інтер’єром та чудовим дизайном відвідувачі можуть скоштувати не тільки піцу, а й оригінальні салати, холодні та гарячі закуски, а також десерти.

На літній сезон відкривається літня площадка піцерії, яка затишно обсаджена зеленими туями та квітами.

Завітавши до нас, ви зможете скоштувати найсмачнішу піцу, на різні смаки, яка готується на спеціальному італійському обладнанні та по італійській технології.

Кухарі швидко та якісно приготують будь-яку піцу. Особливою популярністю користується Піца “Селянська”, яка є фірменою стравою піцерії і фантазією ковалівських кухарів. За такий невеликий період роботи, піцерія має постійних відвідувачів, не тільки з Київщини, а й з інших регіонів України.

У 2007 році з благословення вл. Серафима почалося будівництво храму в ім’я святої великомучениці Тетяни, на базі якого було відкрито Свято-Анастасіївський монастир (Рішення Священного Синоду УПЦ від 24 листопада 2009 року (журнал № 66)). Фасади двох корпусів старої школи були відреставровані з метою збереження історичної архітектурної цінності.

9 жовтня 2011року вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон відвідав жіночий монастир в ім’я преподобної Анастасії Київської у с. Ковалівка Васильківського району Київської області.